ema_logo

Шановні колеги!

   Запрошуємо вас взяти участь в Спеціалізованій сесії Європейської Бізнес Асамблеї (ЕВА) і Європейської медичної асоціації (ЕМА) «Медицина і Охорона здоров’я: Інновації, Інвестиції, Партнерство»

1 грудня 2016 року,

м. Харків, вул. Алчевських, 43, Конференц-зал Східно-Української академії бізнесу – генерального представника ЕВА в країнах Східної Європи і Центральної Азії.

    Захід відбудеться в рамках реалізації пріоритетного сертифікаційного проекту ЕВА і ЕМА «Best Medical Practice».

Керівники проектів ЕВА презентують нові міжнародні програми в медичній сфері, розкажуть про перспективи, що відкриваються для їх учасників, а також вручать провідним представникам української медицини сертифікати «Best Medical Practice» і пам’ятні медалі.

Акредитаційний сертифікат “Best Medical Practice” – спільний проект ЕВА і ЕМА. Він являє собою верифікований європейськими експертами атестат надійності медичного закладу, персональної діяльності лікарів, цілителів, вчених.

         Пропонуємо вам пройти акредитаційну процедуру ЕМА “Best Medical Practice”, увійти в число бездоганних практиків глобальної медицини (реєстраційна форма та деталі акредитації у вкладенні) та отримати атрибути цього високого визнання.

Спеціальний гість заходу  доктор Картік  Бат, генеральний менеджер Групи гомеопатичних компаній «Dr Batra’s», який презентує продукти і технології «Dr Batra’s» і розповість про умови придбання франшизи.

Мережа клінік «Dr Batra’s» – це найбільша гомеопатична мережа в світі, яка має понад 200 міні-лікарень в Великобританії, Бангладеш, ОАЕ, Індії, і виготовляє близько 500 ефективних гомеопатичних препаратів, тісно пов’язаних із знаменитою східної системою оздоровлення та лікування Аюрведа.

Препарати призначені для профілактики і лікування хронічних хвороб, оздоровлення, очищення, омолодження організму. Ще один пріоритет діяльності – косметологія. Група компаній «Dr Batra’s» гарантує навчання і персональні консультації по всім діловим та професійним питанням для кожного власника франшизи. Пропонуємо вам взяти участь у презентації цього перспективного проекту.

У числі гостей зустрічі представники провідних  українських медичних компаній, медичних і СПА-центрів, а також практики народної і традиційної медицини, з якими ви зможете намітити перспективи співробітництва. Сподіваємося, що дана зустріч буде корисною для вас і вашої справи.

Будемо вдячні за повідомлення про ваше рішення.

 

За дорученням  президента ЕМА доктора Вінченцо Костігліоли

Керівник проектів і програм ЕВА в Україні: Лада Челомбитько

Акредитація: Тел. +38(050)982 61 99, +38(097) 256 21 86, (057) 751 81 14, e-mail: lada@ebaoxford.co.uk, Лада Іванівна

 

Європейська  сертифікаційна програма

«Best Medical Practice»

                                                         

  Спеціалізована сесія

“Medicine and Healthcare: Innovations, Investments, Partnership”

 

                   Європейська Бізнес Асамблея (Великобританія) і Європейська Медична Асоціація (Бельгія), продовжують спільну реалізацію популярного проекту ‘Best Medical Practice’.

В рамках проекту реалізовуються наступні завдання:

 • Розвиток медичного туризму як пріоритетного напрямку для міжнародного співробітництва.
 • Визначення територій і міст з високим потенціалом у сфері охорони здоров’я і медичного туризму.
 • Презентації кращих регіональних клінік для реалізації проектів співробітництва.
 • Залучення інвестицій в сектор охорони здоров’я та медичного туризму.
 • Підтримка та популяризація інноваційних проектів в медицині.
 • Професійний майданчик для обміну досвідом.
 • Визначення кращих регіональних операторів медичних послуг, постачальників медичного обладнання, професіоналів в сфері лікування захворювань, Wellness and SPA, дослідників в медицині, експертів в сфері медичного туризму.
 • Удосконалення професійних навичок учасників проекту (проведення профільних семінарів, підтримка експертних програм).
 • Організація системної роботи щодо участі в престижних профільних всесвітньовідомих форумах і виставках.
 • Комплексне дослідження медичних послуг, технологій і практик.
 • Впровадження європейських стандартів в роботу закладів охорони здоров’я та операторів медичного туризму.                 

 Програма (проект)

1 грудня 2016  
09.00-19.00 Протокольні заходи програми
09.30-10.00 Реєстрація гостей форуму. Ранкова кава. Неформальне спілкування.
10.00-10.30

Офіційне відкриття

Привітання доктора Вінченцо Костігліоли – президента Європейської медичної асоціації (Брюссель, Бельгія)

Презентація проекту “Best Medical Practice” і сертифікаційних програм ЕВА в сфері медицини. Спікер – Антон Саввов, член Ради директорів EBA (Великобританія), президент Східно-Української академії бізнесу (Харків), кандидат економічних наук, професор

10.30-11.30

Презентаційна панель №1

Перспективи розвитку медичного туризму і кращі медичні практики

Ведучий спікер, модератор – Антон Саввов

Презентації інноваційних медичних проектів та провідних провайдерів медичних послуг в Україні. Програми міжнародного співробітництва в медицині і участь в них українських медиків. Нові технології та інноваційний менеджмент. Матеріали презентацій будуть включені в реєстр перспективних проектів для міжнародного співробітництва та розміщені на офіційному сайті ЕВА. Мета розміщення –  просування інноваційних медичних послуг на національному та міжнародному ринку і для пошуку інвесторів.

11.30-12.30

Презентаційна панель №2

Народна і комплементарна медицина як важлива складова охорони здоров’я в Україні. Цілющі можливості української природи та їх використання в народній медицині. Перспективи участі представників української народної медицини в проектах міжнародного співробітництва.

Ведучий спікер, модератор – Тетяна Гарник, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри фітотерапії і гомеопатії Київського медичного університету Української асоціації народної медицини.

Презентації кращих цілительських практик і досягнень народних цілителів України. Матеріали презентацій будуть включені в реєстр перспективних проектів для міжнародного співробітництва та розміщені на офіційному сайті ЕВА. Мета розміщення – просування інноваційних медичних послуг на національному та міжнародному ринку і для пошуку інвесторів.

12.30-13.00 Вручення сертифікатів «Best Medical Practice» і відмінностей в сфері професійної діяльності учасників сесії.
13.00-14.00 Бізнес-ланч
14.00-16.00

Презентаційна панель №3

Презентація продукції Мережі гомеопатичних клінік Мережа клінік «Dr Batras» (Індія-ОАЕ-Бангладеш-Великобританія) – найбільшої гомеопатичної мережі світу. Переваги і умови придбання франшизи «Dr Batras».

Ведучий спікер, модератор – Картік Бат, ТОП-менеджер Мережі гомеопатичних клінік «Dr Batra’s» представить свою продукцію і дасть докладні відповіді на питання учасників сесії.

Група компаній «Dr Batra’s» була заснована в 1982 році в Індії відомим лікарем – гомеопатом, фахівцем в області аюрведи доктором Мукеш Батра. На сьогодні мережа налічує 219 клінік в чотирьох країнах світу, використовує в роботі новітню апаратуру і технології. З 2009 року клініки мережі надають також послуги в області естетичної косметології. Основна спеціалізація мережі: жіноче і чоловіче здоров’я, лікування і відновлення волосся, боротьба з шкірними захворюваннями, виготовлення препаратів для самоомоложенія і самовідновлення організму.

16.00-17.00                Інвестиційно-партнерський «круглий» стіл (матчмейкінг)

Підписання меморандуму про співпрацю та реалізацію проектів в рамках програми “Prime Business Destinations”.

Бізнес-переговори з придбання франшизи та інших угод про партнерство з представниками керівництва Мережі гомеопатичних клінік.

Модератор: Марина Сандуляк –  коодінатор проекту “Prime Business Destinations”.

17.00-19.00 Ділова вечеря

%d0%b0%d0%ba%d0%ba1

%d0%b0%d0%ba%d0%ba2

Більш детальна інформація –  на офіційному сайті компанії

http://www.drbatras.com