Шановні колеги!

Критерії медицини тисячоліттями були і залишаються надвисокими. Суспільство вимагає від науки та людей, яким довіряє життя і здоров’я своїх громадян, кришталевої чистоти і високої моральності. Сформувати ці надвисокі моральні межі — завдання сучасного лікаря. Його життя — це здобуття нових знань, невтомний пошук шляхів лікування та зцілення, боротьба із самим собою за формування власної думки та розкриття особистого досвіду обраної професії.

        ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України» та Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за ініціативою та участі народних депутатів України, представників Міністерства охорони здоров’я України, департаментів та управлінь охорони здоров’я, громадських об’єднань та інших проводить Всеукраїнський проект «Сучасна та народна медицина. Імена і здобутки».

Проект проінформує спільноту про діяльність медичної галузі, збере та відзначить кращих її працівників, відкриє нові імена та випустить видання «Сучасна та народна медицина. Імена і здобутки». Це видання міститиме інформацію про вчених зі світовим ім’ям, видатних світил, медиків-практиків, які є елітою нації, а також розповість про досягнення і напрацювання закладів та установ. Книга стане цінним інформаційним джерелом для наступних поколінь. Вона матиме унікальне інформаційне наповнення найвищого рівня видавничої культури та урочисто презентуватиметься на тематичних заходах і даруватиметься всім, про кого розповідає.

З метою гідного представлення спільноті медичного потенціалу країни та для об’єднання українських медиків, запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнському проекті та просимо надати інформацію про свої здобутки та професійну діяльність. Вартість розміщення інформації на двох сторінках формату А-4 становить 5500 гривень. Мова видання — українська, англійська.         

Заключна частина Проекту відбудеться у грудні 2017 року. Місце проведення — Будинок офіційних прийомів Уряду: м. Київ, вул. М. Грушевського, 22. На урочистому засіданні учасники будуть відзначені орденом «Флагман медицини», іменною подякою «За вагомий внесок у розвиток української медичної галузі» та Книгою Пошани. Захід супроводжуватиметься святковим концертом за участю народних і заслужених артистів України та висвітлюватиметься провідними ЗМІ.

Інформація про Захід та учасників знаходиться та постійно оновлюється на сайті:  https://galaktika2005.wixsite.com/medicine-2018

 

З повагою та надією на спільну співпрацю

Голова Організаційного комітету                                       Т. Гарник

Генеральний директор УІВЦ «Галактика»        Г. І. Захарченко