Шановні Колеги!

Київська крайова організація «Всеукраїнського Лікарського Товариства» ініціювала проведення  дослідження в партнерстві із дослідницькою соціологічною компанією «Active Group».

Просимо Вас пройти опитування за посиланням new.activegroup.com.ua/poll

Надактуальним є питання ставлення медичної спільноти до реформ, які зараз активно просуваються Міністерством охорони здоров’я.

Суспільству пропонується нова система реформування охорони здоров’я, й паралельно в засобах масової інформації мають місце спекуляції щодо відношення лікарів та пацієнтів до запропонованих змін. Окремі політики, представники профільних фахових та паціентських організацій  неодноразово висловлювались стосовно перспектив та недоліків реформи. Але в Україні ще не проводили масштабних експертних опитувань медиків стосовно цієї тематики.

Результати дослідження будуть надані профільному Міністерству, комітетам Верховної ради України та донесені до широкої громадськості за допомогою провідних медіа країни. Таким чином ми нарешті з’ясуємо, чи підтримують фахівці медичної галузі запропоновану реформу і чи можливо її запровадження в такому вигляді.

 Адже розуміємо, що без підтримки медиків реформа приречена на провал.

З повагою,

Голова Київської Лікарської Ради та Київської КО ВУЛТ

Даніель Карабаєв