i286541539285826314._rsw1280h960_szw1280h960_

Нині до фахівців народної та нетрадиційної медицини звертається все більше людей у надії на допомогу та зцілення від недуг. Проте певна категорія сприймає їх як конкурентів традиційній медицині, а не союзників.

Всеукраїнська асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини, а також інформаційний партнерУІВЦ «Галактика» за участю представників Всесвітньої організації здоров’я, Комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я, Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України готують Міжнародний форум «Народна і нетрадиційна медицина в ім’я утвердження стабільності та розвитку галузі».

Його пріоритетним завданням є дослідження напрацювань досвідчених лікарів, представників народної та нетрадиційної медицини, всебічне висвітлення діяльності, досягнення збалансованого співіснування на рівні традиційної медицини, а також налагодження співпраці з європейськими та міжнародними інституціями.

У рамках Форуму призначено випустити також видання «Народна та нетрадиційна медицина в особистостях» з інформаційними даними та науковими напрацюваннями лікарів практиків. Книга видається за кошти спонсорів та учасників, яка буде розповсюджуватися на міжнародних форумах, виставках, презентаціях та інших зібрання, що перетинаються з тематикою, а також через міністерства і відомства, центральні й регіональні органи державного управління в Україні та за кордоном, презентуватиметься на міжнародних виставках, симпозіумах і семінарах.

Заключним етапом програми Форуму стане церемонія нагородження лауреатів іменними грамотами та відзнаками (відповідно до номінації), яка відбудеться на Форумі 29 січня 2016 року в приміщені конференц – зали «Конгрес», готелю «Братислава» у місті Києві.

Відповідальний за випуск видання «Народна і нетрадиційна медицина в Україні»

УІВЦ «Галактика»

03179, м. Київ, вул. Прилужна, 4/15, офіс 213

тел.: (044) 237 0094, 237 5749, тел./факс: (044) 422 6133

Ел. пошта: galaktika2005@gmail.com

сайт http://narodmed-forum.simplesite.com/