Всеукраїнський проект «Медичний олімп України»

За підтримки та участі народних депутатів України, представників Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, департаментів та управлінь охорони здоров’я, Академії наук вищої освіти України, Асоціації психотерапевтів та психоаналітиків України, ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України», громадських об’єднань та інших.

Критерії медицини тисячоліттями були і залишаються надвисокими. Суспільство вимагає від науки та людей, яким довіряє життя і здоров’я своїх громадян, кришталевої чистоти і високої моральності. Сформувати ці надвисокі моральні межі — завдання сучасного лікаря. Його життя — це здобуття нових знань, невтомний пошук шляхів лікування та зцілення, боротьба із самим собою за формування власної думки та розкриття особистого досвіду обраної професії.

До Всесвітнього дня здоров’я ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України» та Український інформаційно-видавничий центр «Галактика» за ініціативою та участі народних депутатів України, представників Міністерства охорони здоров’я України, департаментів та управлінь охорони здоров’я, громадських об’єднань та інших започаткували Всеукраїнський проект «Медичний олімп України».

Проект проінформує спільноту про діяльність медичної галузі, збере та відзначить кращих її працівників, відкриє нові імена та випустить видання «Медичний олімп України». Це видання міститиме інформацію про вчених зі світовим ім’ям, видатних світил, медиків-практиків, які є елітою нації, а також розповість про досягнення і напрацювання закладів та установ. Книга стане цінним інформаційним джерелом для наступних поколінь. Вона матиме унікальне інформаційне наповнення найвищого рівня видавничої культури та урочисто презентуватиметься на тематичних заходах і даруватиметься всім, про кого розповідає. 

Заключна частина Проекту відбудеться у червні 2018 року. Місце проведення — Будинок офіційних прийомів Уряду: м. Київ, вул. М. Грушевського, 22. На урочистому засіданні учасники будуть відзначені орденом «Флагман медицини», грамотою «За вагомий внесок у розвиток української медичної галузі» та Книгою Пошани. Захід супроводжуватиметься святковим концертом за участю народних і заслужених артистів України та висвітлюватиметься провідними ЗМІ.

 

Вступне слово
президента Всеукраїнської громадської організації «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України», головного позаштатного спеціаліста МОЗ України з народної і нетрадиційної медицини Тетяни ГАРНИК

 

Шановні колеги!

 

Ні для кого не секрет, що народна медицина досить популярна серед найрізноманітніших верств суспільства. Більш того, часто, коли лікарі опускають руки, не знаючи, що ще запропонувати пацієнтові, люди йдуть до цілителів і знахарів з надією на допомогу та зцілення від недуг.

Саме тому сьогодні багато хто сприймає народну медицину як конкурента, а не як союзника, яким вона є насправді.

Людям, які володіють надприродними здібностями, часто доводилося приводити не один серйозний аргумент, що виборював право на існування народних методів лікування, які в жодному разі не замінювали офіційну охорону здоров’я, а швидше доповнювали її.

Нехай те добро, що Ви несете людям, повертається до Вас сторицею! Бажаю міцного здоров’я, сил і завзяття, творчої наснаги у важливій праці! Нехай щастям і любов’ю наповнюються ваші серця, а праця в ім’я людей приносить задоволення і радість!

 

ДЕТАЛЬНІШЕ про проект тут: https://galaktika2005.wixsite.com/medicine-2018