Згідно запрошення та програми прийняла участь у міжнародній конференції “Курортне місто: виклики і можливості”. Міська інфраструктура, подійний, рекреаційний, гастрономічний туризм. Партнерські освітянські програми, медицина і медичні подорожі, синергія лікування та оздоровлення.

Співорганізатори цього заходу були:
– Європейська бізнес асамблея, Великобританія
– Керівництво проекту “Best Medical Practice” і Європейська медична асоціація (Великобританія-Бельгія)
– Академічний союз Оксфорда Великобританія)
– Глобальний клуб лідерів, Великобританія.

У межах програми (додається російськомовний варіант) були проведені пленарні, секційні засідання та майстер-класи на базі готелю Adam Beach у м. Айя-Напа, Республіка Кіпр.

Засідання 12.11.2018 р. вели Хайнц Верле (Швейцарія), Адния Миколайчук (Польща) та Вінченцо Костігліола (Бельгія). Були розглянуті питання оздоровчих, превентивних практик у збереженні здоров’я та інтеграція комплементарної медицини через освітні програми та при використанні і впровадженні медичного туризму у різних країнах світу (Греція, Албанія, Польща, Філіппіни, Кіпр, Болгарія, Україна, Швейцарія, Бельгія, Великобританія).

У другій половині дня 12.11.2018 р., будучи і модератором засідання, мною від ВГО «Асоціація фахівців з народної і нетрадиційної медицини України» (далі- Асоціація) і групи науковців ПВНЗ “Київський медичний університет” (далі- Університет) була зроблена доповідь про розвиток і досягнення народної і нетрадиційної медицини в Україні (далі –НіНМ) та досягнення Університету на прикладі кафедри фітотерапії, гомеопатії та біоенергоінформаційної медицини. Доповідь у електронному варіанті додається.

Учасникам доповіді вручили сертифікати Хайнц Верле і Вінченцо Костігліола. Також головуючі нагородили Гарник Т.П., д. мед. н., професора медаллю “Ім’я року” (Name of The Year) (фото додається).

Європейська спільнота надала високу оцінку досягненням і розвитку народної (комплементарної) медицини в Україні. Дипломами були нагороджені всі учасники з України. Прес- реліз заходу додається.

Наступні дні 13.11-14.11.2018 р. були проведені майстер-класи провідними спеціалістами, з обміну досвідом з оздоровчих практик.

Мною доведена була інформація про роль і місце, завдання Асоціації у становленні і розвитку народної (комплементарної) медицини та флагману НіНМ в Україні – Університету: про контингент студентів із різних країн світу, у якому поряд із класичними стандартами навчання інтегровані дисципліни комплементарної/альтернативної медицини на трьох мовах (англійська, російська, українська) на факультетах – медичному, стоматологічному, фармацевтичному, та післядипломна освіта за фахом «Народна і нетрадиційна медицина».

Міжнародна спільнота була інформована про науково-практичне фахове видання «Фітотерапія. Часопис», у якому публікуються результати дисертаційних досліджень у галузі медичних, фармацевтичних, біологічних наук.

Надана інформація викликала жвавий інтерес у учасників наукового міжнародного заходу.

Зав. кафедри фітотерапії,
гомеопатії та біоенерго-
інформаційної медицини,
д. мед. н., професор,
президент ВГО «Асоціація фахівців
з народної і нетрадиційної медицини
України» Гарник Т.П.

19.11.2018 р.

Запрошення

Кипр Приглашение BP

 

Програма

Программа конференции

 

Презентація виступу Т.П. Гарник

Презентация Кипр 2018

 

Диплом

 

 

Медаль Имя года