Сьогодні виповнилося б 95 років відомому народному лікарю Данилу Никифоровичу Зубицькому, який все життя повертав людям найцінніше – здоров’я і радість життя.

Вже 15 років, як Данила Никифоровича немає серед нас, але унікальні лікарські препарати з рослинної сировини, що увібрали досвід п’яти поколінь лікарів Зубицьких і виготовляються за авторськими прописами, ефективно повертають здоров’я хворим та, як чудовий засіб профілактики, убезпечують від різних недуг.

Незадовго до смерті Данило Никифорович з сином Олександром Даниловичем Зубицьким, лікарем-гастроентерологом вищої категорії, з яким вони разом працювали над вдосконаленням рослинних лікарських форм і який згодом продовжив його справу, побували на батьківщині, у м. Знам’янка на Кіровоградщині.

Фрагменти їхнього перебування там і спогади Данила Никифоровича відтворює фільм з сімейного архіву Зубицьких… А справу Данила Никифоровича успішно продовжує онука – представниця династії Зубицьких у п’ятому поколінні, лікар-терапевт вищої категорії, лікар УЗД, головний лікар медичного центру «Фіто-Данімир» Вікторія Олександрівна Зубицька.

Примножуючи традиції та досвід лікарів Зубицьких – свого діда Данила Никифоровича та батька Олександра Даниловича – Вікторія Олександрівна веде прийом пацієнтів у медичному центрі ТОВ «Фіто-Данімир» та аптеках у м. Київ та м. Вишневе.