…Коли людина зближена з природою і надихається цими знаннями, вона більше спрямована в правильному духовному і фізичному розвитку, така людина здатна ефективно допомагати іншим, – саме в цьому доктор медичних наук, професор, керівниця Асоціації фахівців із народної і нетрадиційної медицини України Тетяна Гарник вбачає секрет успіху лікарів Зубицьких.

Її спогади про Олександра Даниловича та Данила Никифоровича Зубицьких сповнені вдячності й оптимізму: ті традиції траволікування та знання, що передавалися з покоління в покоління і лягли в основу лікарських засобів Зубицьких, нині ефективно повертають здоров’я людям.

 

“Ім’я Зубицьких є брендовим для України».

Професор О. П. Мощич – про джерело сили ліків Зубицьких”

Природу феномену Зубицьких та витоки цілющої сили медицини Зубицьких пояснює доктор медичних наук, професор кафедри дитячої оторинолярингології, аудіології і фоніатрії, директор міжнародної Школи класичної гомеопатії Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика Олекса́ндр Петро́вич Мощич. Він переконаний, що медицина – це не фах, а спосіб життя, це – обраність Богом, щоб допомагати людям. І це цілком можна сказати про династію відомих лікарів Зубицьких. «Ім’я Зубицьких є брендовим для України», – вважає професор О. П. Мощич.